راهبر حکيم انقلاب در اجتماع زائران و مجاوران حرم مطهر رضوي:

http://uupload.ir/files/2ypy_13980102_0442064.jpg

برخي اظهارنظر کرده‌اند که اين سال، سال تهديدهاست؛ بنده مطلقا اين را قبول ندارم. من معتقدم سال 98 به توفيق الهي سال فرصتهاست، سال امکانات و سال گشايش است/ آن کساني که اظهارنظر ديگري مي‌کنند و تهديد را به رخ مي‌کشند، دانسته يا ندانسته تحت تأثير رجزخواني‌هاي دشمنان ملت هستند. اين رجزخواني‌ها بايد همان‌طور که هست دانسته بشود.

امروز دشمن در حال جنگ اقتصادي با ما است. ما بايد در اين جنگ، دشمن را شکست بدهيم و به توفيق الهي شکست خواهيم داد. اما اين کافي نيست؛ حرف من و مطالبه من از مجموع فعالان گوناگون کشور، چيز ديگري است. ما علاوه بر شکست دشمن، بايد بازدارندگي ايجاد کنيم. ما بايد خودمان را به نقطه‌اي برسانيم که بازدارنده باشد؛ دشمن ببيند نمي‌تواند از رخنه اقتصادي به کشور ما ضربه وارد کند.

اين کانال مالي هم که اخيراً مدام گفته مي‌شود که اروپايي‌ها درست کردند، اين به شوخي شبيه‌تر است؛ البته شوخي تلخي است، اين هيچ معني‌اي ندارد. يعني اصلاً چيزي که وظيفه آن‌هاست، با آن چيزي که دارند مطرح مي‌کنند، زمين تا آسمان فرق مي‌کند. در آخرين مسئله بين‌المللي ما، باز اروپايي‌ها مثل گذشته از پشت خنجر زدند و به ما خيانت کردند. از اين‌ها هيچ توقعي نمي‌شود داشت.

در قضيه برجام وظيفه اروپايي‌ها چه بود؟ يک قرارداد 7جانبه بسته شده بود، يک طرف که آمريکاست خارج شد. وظيفه اروپايي‌ها بود که در مقابل آمريکا بايستند. تعهد آنها اين بود که تحريمها برداشته بشود. اما با بهانه‌هاي مختلف نايستادند. در عين اينکه مدام به ما تأکيد کردند و مي‌کنند که نبادا از برجام خارج بشويد، خودشان عملاً از برجام خارج شدند. اين رفتار اروپايي‌ها است؛ از اين‌ها مي‌شود توقع داشت؟

همين قضيه اخير نيوزلند -کشتار مسلمانان- از نظر آنها تروريسم نيست؛ گفتند حرکت مسلحانه! اينها اين‌جورند/ در اين منطقه و شايد در همه دنيا، دولتي به بدي دولت سعودي من سراغ ندارم؛ هم مستبد است، هم ديکتاتور، هم فاسد، هم ظالم، هم وابسته. آنها اعلام کردند که براي اين دولت، مراکز توليد موشک درست مي‌کنند.

البته اگر هم بسازند بنده ناراحت نمي‌شوم، چون مي‌دانم اين‌ها ان‌شاءالله در دوران نه‌چندان دوري به دست مجاهدان اسلامي خواهد افتاد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

حسین حسین زاده گلشن یاس Lisa Ricardo ترکی مووی | دانلود فیلم و سریال Kendra9xacct cant خرمالوی شیرین دانلود فیلم , دانلود آهنگ , دانلود سریال | ایران مدیا دانلود آسان بار تحولي عظيم در صنعت حمل و نقل بار